Про нас

  Інтернет-магазин - якісний, український інтернет-магазин, створений на основі 20- річного унікального досвіду. Команда Ecotton пройшла цікавий і довгий шлях накопичення професійного досвіду на ринку імпорту бавовняних тканин, виробництва продукції домашнього текстилю на території України, створення торгових марок, які знають, люблять і цінують наші вдячні покупці.
  Продукція Ecotton - це продукція українського виробника з натуральних тканин із зазначенням чесного складу, чесної ціни, чесних розмірів. Продукція Ecotton - це європейський сервіс, це висока якість обслуговування і високі міжнародні стандарти якості.
  Ми розуміємо важливість того, яку місію в даному продукті ми хочемо принести на текстильний ринок України Команда Ecotton намагається розвинути усвідомлену переконаність наших споживачів про те, на скільки життєво необхідно піклуватися про найважливіше для кожного з нас - про Здоров'я.
  Одна з головних складових   здоров'я - регулярний, якісний, міцний сон. Адже третину свого життя кожен з нас проводить уві сні - 8 годин з 24-годинного дня. Дуже важливо подбати про себе і про своїх близьких, розуміючи, що якісний і здоровий сон може бути тільки в тому випадку, якщо до вашого тіла і обличчя торкаються натуральні тканини 100% бавовна.
  Купити якісну постільну білизну та постіль, це як вживати якісну і здорову їжу, дихати чистим повітрям, дбати про чистоту і душевної гармонії. Натуральне постільна білизна та вироби домашнього текстилю з 100% бавовни не можуть бути дешевими. Дорогі покупці, ви повинні розуміти, що категорично ніякої синтетики не можна купувати в складі пелюшок і постільної білизни для маленьких дітей. Будь-яка синтетика містить в собі важкі смоли-формальдегіди, вони токсичні, алергенні і небезпечні для здоров'я.
    Дорогі покупці! Будьте пильні. Величезна кількість інтернет-магазинів, строкаті рекламою у всіх мережах, пропонують Вам яскраві принти яко-б натуральної постільної білизни в дорогих коробках, анонсуючи знижки до 80% і, на жаль, в більшості випадком це обман. Перевіряйте інформацію, уважно читайте склад тканин, відгуки покупців, якщо що-небудь незрозуміло дзвоніть і уточнюйте. На превеликий жаль, обману в інтернет просторі дуже багато. Оформивши замовлення в інтернет-магазині, Ви не можете «помацати» ні постільна білизна, ні махрові вироби і не можете подивитися на продукцію візуально. Пам'ятайте, що згідно законодавства України постільна білизна, махрові вироби, подушки, ковдри та інші постільні речі та вироби з групи домашнього текстилю не підлягають ні обміну повертатись.
  Наше життя занадто коротке, щоб купувати неякісне постільна білизна та інші продукти, необхідні для життєдіяльності, дуже важливі для нашого здоров'я в гонитві за ціною і знижками. До того ж все знаю, що «Радість від низької ціни проходить набагато швидше, ніж розчарування від низької якості».
 
        5 причин, чому запрошуємо вас прийти і купити в інтернет-магазині Ecotton:
  1. Команда Ecotton - це компанія - імпортер і компанія - виробник, що дозволяє нам запропонувати вам саму чесну ціну.
  2. Все, що виробляється і все, що ми пропонуємо купити в інтернет-магазині Ecotton - ми робимо з любов'ю і відповідальністю, як для себе.
  3. У нашому інтернет-магазині Ecotton, ви знайдете в комплексі все для спальні, ванній, кухні, для дітей.
  4. Команда Ecotton дорожить кожним клієнтом і пропонуємо високий сервіс незалежно від вартості покупки.
  5. Вироби Ecotton сертифіковані, проходять високий контроль якості перед упаковкою і відправкою покупцю.
  Наші оптові склади і роздрібні магазини знаходяться в трьох містах України: Харкові, Києві, Львові, що спрощує і прискорює сервіс з доставки в кожен будинок.