Простирадла

Простирадла

В інтернет - магазині Ecotton Ви можете купити махрові простирадла і простирадла на гумці в декількох варіантах тканин, з яких вони виготовлені. Простирадла на гумці Ecotton виготовлені з тканин, склад яких виключно 100% бавовна:
простирадла на гумці з трикотажного полотна широкої колірної гами і стандартної лінійки розмірів;махрові простирадла на гумці з водонепроникним просоченням;простирадла на гумці з бязі, сатину і попліну, склад яких 100% бавовна.Постільні приналежностіВ інтернет-магазині Ecotton ви можете купити махрові та трикотажні простирадла на гумці для самих маленьких в дитячі ліжечка. Часто малюки сплять неспокійно, крутяться уві сні. У разі, коли простирадло міцно натягнута на матрац, такий ефект можливий тільки при наявності гумки на простирадла, у малюка немає можливості закрутитися в простирадлі, і сон стає більш комфортним і безпечним. Для батьків найменших ми пропонуємо махрові простирадла з водонепроникним просоченням АКВА СТОП, які надійно захистять дитячий матрац і значно продовжать термін його експлуатації.
Простирадла на гумціВи можете купити махрові простирадла на гумці, трикотажні простирадла на гумці в інтернет-магазині Ecotton в 6 розмірах на основні і стандартні види матраців: дитячий матрац розміром 110 * 140 і матраци для дорослих 90 * 200 см, 140 * 200 см, 160 * 200 см, 180 * 200 см і 200 * 200 см. При виготовленні махрових, трикотажних простирадл на гумці, а також простирадлом на гумці з бязі і сатину ТМ "Ecotton" використовується сировина високої якості - виключно 100% бавовна.
водонепроникні простирадлаКрім іншого, трикотажні і махрові простирадла дуже функціональні. Трикотажні простирадла виготовлені з гладкокрашеним трикотажного полотна, вони не мають набивного малюнка, їх називають однотонними. Ви можете вибрати в інтернет-магазині Ecotton і купити будь-який дизайн і розмір наволочок і підодіяльника, які на ваш смак найбільш поєднуються за колірною гамою з однотонною простирадлом. Постільні приналежності на гумці з водонепроникним просоченням білого кольору, який поєднується з будь-якої іншої колористикою.
Простирадла на гумці з махрового і трикотажного полотна, з бязі і сатину, зручні в експлуатації, легко знімаються і одягаються, не ковзають і не стягуються під час сну. Завдяки наявності гумки і щільною структурою вони щільно стягують матрац, і служать його захистом від забруднення і стирання і по бічних сторонах.
В інтернет-магазині Ecotton ви можете купити літні і зимові кольору трикотажних простирадл на гумці, відпочинок і сон в пастельних, ніжних тонах буде приємним і спокійним. Також рекомендуємо подушки Ecotton з синтетичного наповнювача синтепух.

Ставайте нашими друзями

Дізнавайтесь першими про акції та новинки