Скатертини

Cкатертини – функціональний елемент кухні

 
Велику увагу жінки приділяють облаштуванню кухні, адже більшість свого часу вони проводять саме там. Зручна, стильна, затишна кухня – гордість кожної господині. А скатертина – це один з декоративних елементів, завдяки якому можна швидко та без зайвих зусиль обновити інтер'єр кухні. Більше того, крім декоративної функції, скатертина ще й захищає стіл від пошкоджень, подряпин, масних плям. 
В інтернет-магазині Ecotton ви можете придбати скатертину необхідного розміру із тканини рогожка 100 % бавовна. Різноманітність дизайнів і кольорових рішень дасть можливість обрати скатертину, яка пасуватиме до інтер'єру вашої кухні. Також у нас ви можете замовити нестандартний розмір скатертини або додатково замовити серветки, залишивши необхідну заявку нашому менеджеру за телефоном, вказаним на сайті.
Довершить інтер'єр вашої кухні декоративна подушка з рогожки розміром 50х50 такого ж дизайну. 
Скатертини та декоративні подушки ТМ Ecotton практичні, зносостійкі, за ними легко доглядати в домашніх умовах: достатньо помістити їх у пральну машину і запустити прання у делікатному режимі віджимання та сушіння при температурі 30°С. 
Ecotton: ваші затишок та зручність – наша турбота!