Декоративні подушки

Декоративні подушки: поєднання практичності та стилю

Декоративні подушки з рогожки стануть чудовою окрасою вашої кухні. Окрім декоративної функції, подушки ТМ Ecotton є ще й досить практичними. За ними легко доглядати – тканина рогожка має стійкість до стирання і механічних пошкоджень, практично не мнеться, тримає форму, не розтягується і не деформується, не вбирає запахи, має антибактеріальні властивості. У якості наповнювача ми обрали холлофайбер, який завоював популярність завдяки таким характеристикам, як гігієнічність, стійкість до деформацій, легкість і м'якість, гіпоалергенність, екологічність, міцність, довговічність, стійкість до впливу біологічних мікроорганізмів.
Завдяки поєднанню рогожки і холлофайбера, подушка набула таких властивостей, як практичність, довговічність і невибагливість у догляді. Прати подушку можна у машинці при температурі 30°С у режимі делікатного прання і віджимання на низьких оборотах.
У комплекті зі скатертиною такого ж дизайну подушки ТМ Ecotton нададуть вашій кухні стильності та вишуканості.

Зручно вмостившись із подушкою на дивані, кріслі чи стільці, ви зможете насолоджуватися прийомом їжі, переглядом телевізора чи проведенням часу із близькими та друзями.